29/03/10

Sensation 2010 wederom in recordtempo uitverkocht

Ook dit jaar is Sensation binnen no-time uitverkocht. De échte verkoop begon zaterdagochtend (27-03) om 10.00 uur. Online. Samen met True.

40.000 kaarten waren beschikbaar; een veelvoud aan danceliefhebbers zat achter de computer om een kaartje te bemachtigen. De online ticket sales van Sensation zorgt ieder jaar weer voor een hoge load op het serverpark van ID&T. Mede vanuit Highlander - het shared resources platform van True - was Sensation wederom in staat haar kaarten online te distribueren en de gelukkigen direct te voorzien van een ticket.

Celebrate life 
Sensation keert dit jaar terug naar de kern van het housegevoel. House is een gevoel; een viering van het bestaan. Dat weet iedereen die de afgelopen twintig jaar in aanraking is gekomen met de housecultuur. Het nieuwe motto van Sensation luidt daarom dan ook: “Celebrate Life!” 

Get in touch with us today